A közlekedés az utasokért van. A Közlekedő Tömeg pedig a fenntartható közlekedésért, ami mindannyiunk közös érdeke.

Egyesületünk azért küzd, hogy a közösségi közlekedés minél többet nyújtson azoknak, akik használják, és minél vonzóbb legyen azoknak, akik használnák. Fejlesztési javaslatokat teszünk, kiállunk a fenntartható közlekedési módok előnyben részesítéséért, támogatjuk az élhetőbb várost eredményező megoldásokat. Emellett felhívjuk a figyelmet a szolgáltatói hiányosságokra, közvetítünk az utasok és a cégek között, és igyekszünk tájékoztatni téged mindenről, hogy felkészültebben, tudatosabban közlekedhess.

Tagjaink tanulmányaik és munkájuk mellett, szabadidejükben tevékenykednek csapatunkban. A közlekedés mindennapi működésében részt vevő dolgozók mellett van köztünk több programozó, közlekedésmérnök, építész, valamint gimnazista és egyetemista is.

Szívesen segítenéd egyesületünk munkáját? Folyamatosan várjuk elhivatott, értékeinkkel azonosulni tudó tagok jelentkezését! Jelentkezni a tagfelvételi kérdőív kitöltésével tudsz.

Keress minket Facebookon és Instagramon @kozlekedotomeg felhasználónéven!

Érdeklődők megkeresését e-mailben várjuk: [email protected]-ra vagy a kapcsolat részen.